پرسش های متداول


در کادر زیر پاسخ پرتکرارترین پرسش های کاربران قابل مشاهده است. به منظور طرح پرسش های خود، به قسمت تماس با ما مراجعه فرمایید.

وب سایت و اپلیکیشن کتاب واز، اولین و بزرگترین پایگاه اینترنتی فروش کتاب های دست دوم، دانشجویی در جهان می باشد. که در ابتدا به صورت آزمایشی با یک وبسایت وردپرس ساده با نام کتاب باز در سال 1394، در ایران آغاز به کار نمود و سپس با گذشت زمان بسیار کوتاهی توانست مورد استقبال تعداد زیادی از دانشجویان چند دانشگاه مختلف تهران و شهرستان ها مانند: شریف، امیرکبیر، شهید بهشتی، آزاد تهران شمال، پرند، تهران مرکز، تهران جنوب، تهران شرق، علمی کاربردی، آزاد قزوین، امام خمینی، شهید رجایی، فردوسی مشهد و...، ما بر این باور هستیم که با وب سایت کتاب واز میتوانیم در زمینه کتاب و کتابخوانی در جامعه و اطرافیان خود تاثیرگزار باشیم و با برداشتن گامی مثبت در این راستا به ارزش های انسانیمان بیافزاییم.


کتاب واز به عنوان اولین و بزرگترین وب سایت خرید و فروش کتاب دست دوم، در جهان سعی دارد تا قدمی موثر و جدید در ترویج فرهنگ کتابخوانی داشته باشد.


ارتباط مستقیم خریدار و فروشنده بدون واسطه

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی به همراه عکس، قیمت، توضیحات و لینک صفحه کتاب در وبسایت و اپلیکیشن
انتخاب دانشگاه و نوع کتاب به صورت عمومی، تخصصی، پزشکی، ورزشی و غیره

امکان درج شماره تماس، ایمیل و یا آیدی تلگرام برای هماهنگی در راحتی ارتباط و تماس

اگه با استادی درسی رو قبلا پاس کردید (تنظیم خانواده، اندیشه، ریاضی، فیزیک، و...) و کتاب اون درس، بدون استفاده، هنوز فضای اتاق رو اشغال کرده
آن را در کمتر از 1دقیقه در سایت یا اپلیکیشن ارسال کن و فقط لینک کتاب را در گروه ها یا خصوصی دوستانتان به اشتراک بگزارید.


بخونیم، بفروشیم!، شعار اصلی وب سایت کتاب واز می باشد چراکه از این پس کتابهایی که چندساله توی قفسه یا زیر تخت بدون استفاده خاک میخورن و دیگه نیازی بهشون ندارید میتوانید آنها را در سایت کتاب واز بفروشید، هدیه دهید یا معاوضه کنید.


تنها با یکبار عکس گرفتن از روی جلد کتاب مورد نظر، میتوانید آنرا در قسمت ارسال کتاب، با وارد نمودن قیمت کتاب و همچنین تکمیل فرم اطلاعات مربوطه کتاب خود را بصورت کاملا رایگان در سایت یا اپلیکشین ارسال فرمایید.


یکی از مواردی که همواره مد نظر ما بوده، نحوه سفارش و تحویل کتاب دست دوم مورد نظر میباشد. ما تاجاییکه توانستیم و امکانش بود سعی کردیم تا هزینه حمل و نقل را برای دانشجویان کاهش دهیم، به این صورت که با وارد نمودن نام دانشگاه و نام دانشکده خود میتوانند دقیقا کتاب را همانجایی مبادله کنند که مسیر هر روزشان میباشد. این فرآیند باعث میشود تا هزینه ها به صورت قابل چشمگیری کاهش یابد.